‘Flexibel onderwijs vraagt om flexibel denken’
Hogeschool van Arnhem en Nijmegen (HAN)
“Tijdens het volgen van de minor ‘Leiderschap in Zorg en Dienstverlening’ heb ik enorme sprongen gemaakt in mijn persoonlijke ontwikkeling,” vertelt de 24-jarige deeltijdstudente Ciska Rozema enthousiast. “Ook de collega’s op mijn werk merkten de positieve veranderingen in mijn denken, aanpak en profilering. Ik heb ze natuurlijk meteen deze minor aanbevolen!” lacht Ciska, werkzaam als persoonlijk begeleider bij zorgorganisatie ‘De Zijlen’ in Groningen.
Wil je aan de slag met flexibilisering van uw onderwijs? Wij helpen je graag! Mail naar bureau@oabdekkers.nl of bel naar 040-2913733
Experiment Leeruitkomsten
Met een basis voor de minor op papier ben ik vervolgens het ontwikkelproces ingestapt met collega’s, studenten, het werkveld en OAB Dekkers. Met deze laatste partij deel ik de passie voor High Impact Teaching en Learning. Het was voor mij een logische keuze met hen dit onderwijsprogramma door te ontwikkelen,” besluit Gérard.

“Flexibel onderwijs vraagt om flexibel denken en dat kunnen de adviseurs bij OAB Dekkers als geen ander!”
Gérard Hendriks, docent bij de deeltijdopleiding ‘Management in de Zorg’ aan de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen (HAN) en tevens grondlegger van de minor ‘Leiderschap in Zorg en Dienstverlening’

“Het is fantastisch om docenten te ondersteunen bij hun zoektocht naar de betekenis van flexibel onderwijs voor hun dagelijks handelen en het programma vervolgens samen verder te ontwikkelen.”
Jacandra van Megen, trainer en adviseur bij Onderwijsadviesbureau Dekkers
De docent
Door een hoepeltje springen
De toekomst

De student
“Ook de collega’s op mijn werk merkten de positieve veranderingen in mijn denken, aanpak en profilering.”
Deeltijdstudente Ciska Rozema na het volgen van een flexibele minor aan de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen
Neem contact op
Of neem contact op via onderstaand formulier.
Podcast